Osobnosti Spagyria

Ing. Jiří Janča

Ing. Jiří Janča Ing. Jiří Janča byl jednou z vůdčích postav přírodní medicíny u nás. Během své téměř padesátileté praxe vyvinul desítky přírodních prostředků. Kromě toho je autorem ojedinělé knižní řady, která přibližuje nejrůznější obory. Společně s Josefem Zentrichem se podílel na přípravě nejrozsáhlejšího Herbáře léčivých rostlin v našich dějinách. Jeho knihy najdete na adrese www.eminent.cz.
Je autorem řady bylinných tablet, nesoucích pečeť ING. JIŘÍ JANČA ORIGINAL.

pečeť kvality Ing. Jiřího Janči

Pavel Váňa

Pavel VáňaPavel Váňa z Nového Bydžova byl považován za předního znalce léčivých bylin u nás. Jeho jméno se u nás stalo pojmem bylinář Pavel. Během své mnohaleté praxe vyvinul řadu účinných přírodních prostředků. Je autorem několika knih, z nichž především jeho Rady bylináře Pavla patří dnes mezi klasická díla v tomto oboru u nás. Jeho knihy najdete na adrese www.eminent.cz. Pravidelně publikoval v měsíčníku ReGeNeRaCe, kde kromě jiného vedl pravidelnou poradnu a odborné semináře.
Je autorem bylinných mastí, nesoucích pečeť BYLINÁŘ PAVEL VÁŇA ORIGINAL.

pečeť kvality Pavla Váňi

MUDr. David Frej

MUDr. David FrejMUDr. David Frej je uznávaný lékař, který ve své praxi spojuje klasické evropské vzdělání a staré léčebné tradice. V naší zemi je také považován za předního znalce ájurvédské medicíny, prastarého systému, jehož domovem je Indie. Je autorem zasvěcené knihy Ájurvéda, kterou najdete na adrese www.eminent.cz. Pravidelně publikuje v měsíčníku ReGeNeRaCe, kde také vede odborné semináře.
Je garantem přírodních přípravků, nesoucích pečeť Dr. DAVID FREJ ORIGINAL.

pečeť kvality MUDr. Davida Freje

Spagyria - Alchymie zdraví
Praha 9 - Horní Počernice, Do Čertous 2622/14, mail: spagyria@spagyria.cz, tel. 603 414 605
Destroyed by © GUNFIRE